برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم،مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم

جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷


آتش بزرگ در کهریزک مهار شد

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۴

آتش نشانان با تلاش هم جانبه آتش سوزی وسیع کارگاه و انبار روباز ضایعات در حوالی کهریزک را خاموش کردند.

با حضور به موقع ماموران آتش نشانی کهریزک، شورآباد و باقرشهر درمحل حادثه در جاده قدیم قم، ابتدای جاده واوان آتش سوزی بزرگ آتش در کارگاه و انبار روباز ضایعات در حوالی کهریزک مهار شد.

محمود فتحی نژاد فرمانده ایستگاه 50 آتش نشانی تهران گفت: در پی درخواست مسئولین آتش نشانیهای کهریزک و شور آباد و با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران یک دستگاه تریلی تانکردار آب به محل این آتش سوزی اعزام شد و تلاش همه آتش نشانان حاضر در محل باعث شد که از گسترش آتش به سوله ها و کارگاه های مجاور که مملواز ضایعات پلاستیک و نیز دستگاه های پلاستیک زنی بود، جلوگیری شود.

کریم شمشیری، رئیس ایستگاه 9 آتش نشانی تهران نیز که به اتفاق آتش نشانان ایستگاه درمحل حادثه حضوریافته بود، درمورد مشخصات محل آتش سوزی گفت: محل حادثه یک کارگاه بازیافت ضایعات فلزی و پلاستیکی بود که در زمینی به وسعت 3 هزار مترمربع ایجادشده بود.

وی افزود: بنابه گفته آتش نشانان کهریزک به هنگام رسیدن نیروهای آتش نشانی کل این محوطه روباز شعله ور بود و هر لحظه نیز امکان داشت به کارگاه های مجاور و اطراف سرایت کند.

وی درمورد خسارت وارده و نیز علت بروز آتش سوزی اظهار داشت: به نظر می رسد خسارت زیادی ببار آمده باشد که البته اگر تلاش آتش نشانان در مهار و خاموش کردن آتش سوزی نبود قطعا خسارات سنگینی به این محل و دیگر کارگاه های مجاور وارد می شد.

رییس ایستگاه 9 آتش نشانی تهران هم چنین افزود: چون این منطقه در محدوده کهریزک و شورآباد واقع است بنابراین علت آتش سوزی و میزان دقیق خسارت وارده از سوی کارشناسان آتش نشانی این دوشهر در حال بررسی است.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 10075
  • بازديد ديروز: 10632
  • بازديد کل: 15538566
  • افراد آنلاين: 31 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات