هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن،تنها گزینه باقی برای شما باشد

یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷


احترام به جابز به شیوه سامسونگ

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۱۹

شرکت سامسونگ یکی از رقبای اپل، با توجه به درگذشت جابز اعلام کرد: زمان خوبی برای عرضه محصول جدید نیست.

شرکت سامسونگ به نشانه احترام به «استیو جابز» مدیر عامل پیشین شرکت اپل، عرضه گوشی هوشمند جدید خود را به تاخیر انداخت.

شرکت سامسونگ اعلام کرد اکنون که جهان در حال سوگواری و ادای احترام به رئیس فقید شرکت اپل است، زمان مناسبی برای عرضه ابزاری جدید به جهان فناوری نخواهد بود. این شرکت قصد داشت گوشی هوشمند «نکسوس پرایم» خود را در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۱ عرضه کند.

سامسونگ رابطه بسیار نزدیکی با شرکت اپل دارد و یکی از تأمین کنندگان قطعه برای شرکت اپل به شمار می‌رود، با این حال این دو شرکت طی ماه‌های اخیر به شدت مشغول شکایت علیه یکدیگر بودند.

هر یک از این دو شرکت از دیگری به خاطر سوءاستفاده از حق امتیاز فناوری مختص خود بدون پرداخت پروانه ساخت شکایت کرده بود. اپل نیز به تازگی از سامسونگ به خاطر کپی کردن ظاهر کلی و طرح اولیه آی-پد در تبلت گلکسی ۱۰. ۱ شکایت کرده بود.

اپل تا به امروز در دادگاه موفق‌تر از سامسونگ عمل کرده است زیرا در حال حاضر فروش «گلکسی تب» در آلمان ممنوع شده و فروش گوشی‌های هوشمند این شرکت در هلند نیز ممنوع اعلام شده است.

سامسونگ عرضه تبلت جدید خود را نیز در حین انجام کش و قوس‌های حقوقی با اپل به تأخیر انداخت. به علاوه سامسونگ طی هفته آینده باید در انتظار حکم‌های جدیدی در استرالیا و آمریکا باشد.

«نکسوس پرایم» جدیدترین محصول از سری تلفن‌های هوشمند سامسونگ و تحت سیستم عامل اندروید است، همچنین این گوشی اولین ابزاری خواهد بود که نسخه جدید اندروید با نام «بستنی نانی» را ارائه خواهد کرد. این شرکت اکنون در رقابت جهانی تلفن‌های هوشمند در رتبه دوم و پس از شرکت اپل قرار گرفته است.

بر اساس گزارش بی‌بی سی، این دو شرکت در کنار تمامی درگیری‌ها و رقابت‌هایی که در دادگاه‌ها و خیابان‌ها دارند، در زمینه درآمدزایی از یکدیگر استفاده می‌کنند. سامسونگ با تامین قطعات برای محصولات اپل پول خوبی از این شرکت دریافت می‌کند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 13630
  • بازديد ديروز: 11785
  • بازديد کل: 15813570
  • افراد آنلاين: 26 نفر
  • ورودی گوگل: 2


تبلیغات

  
 

تبلیغات