برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم،مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم

پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷


اعتراضات صورت گرفته نسبت به ساختار سریال شهر دقیانوس

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۱

مدیر گروه سریال شبکه اول سیما: سریال “شهر دقیانوس” بازبینی می شود

عباس اکبری، مدیر گروه سریال شبکه اول سیما گفت: مجموعه ای که بازتاب حساسیت برانگیزی داشته باشد باید مورد بازنگری قرار گیرد و با ایجاد حاشیه هایی پیرامون “شهر دقیانوس” بزودی این سریال بازبینی و تدوین دوباره می شود.

عباس اکبری، مدیر گروه سریال شبکه اول سیما به خبرنگار باشگاه خبرنگاران ضمن بیان طلب فوق افزود: “شهر دقیانوس” سریالی است که چند سال پیش با در نظر گرفتن سیاست های سازمان مبنی بر اینکه موضوع آثار نمایش در رسانه ملی باید سراسر کشور را فرا گیرد، ساخته شد.
وی ادامه داد: فیلمنامه و سوژه همه آثار نمایشی قبل از تولید مراحل مختلفی را سپری می کند و پس از تصویب، اصلاح می شود و در حین پخش نیز مورد مراقبت قرار می گیرد بنابر این سریال “شهر دقیانوس” به عنوان یک مجموعه نمایشی از همه این کانال ها عبور کرد پس این اثر بدون ارزیابی روی آنتن نرفته است.
مدیر گروه سریال شبکه اول تصریح کرد: گاهی ممکن است نیاز شود بخش هایی از ساختار یک مجموعه نمایشی که حتی مدت زیادی از تولید آن گذشته، متناسب با سیاست های روز تغییر کند، که باید آن را اعمال کرد زیرا نظر مخاطب یکی از جنبه های مهم در عرصه سریال سازی محسوب می شود و عبور ناآگاهانه از آن می تواند تا حد بسیاری از دیده شدن آثار نمایشی بکاهد.
اکبری خاطرنشان کرد: اگر بازتاب سریالی سبب برانگیختن حساسیت هایی در جامعه شود باید در ساختار آن تجدید نظر کرد و یا با بازنگری و تدوین دوباره عوامل حساسیت زا را از بدنه آن زدود و با حاشیه هایی که پیرامون سریال “شهر دقیانوس” شکل گرفته به طور قطع بزودی بخش هایی از این سریال مورد بازبینی و تدوین دوباره قرار خواهد گرفت

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 5707
  • بازديد ديروز: 12712
  • بازديد کل: 15618793
  • افراد آنلاين: 24 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات