خدایا! امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار میدهم و به تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی

جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷


امین حیایی در یک فیلم هالیوودی

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۳

این خبر تقریباً تایید نشده ای است که هفته گذشته منتشر شد و در برخی از سایت های اینترنتی معتبر از جمله ویکی پدیا هم مطرح شد.

در صورت تایید چنین خبری حیایی که یکی از پولسازترین ستاره های سینمای ایران در سال های اخیر است به عنوان سومین بازیگر ایرانی به شمارمی آید که در چند سال اخیر در فیلم هایی به تهیه کنندگی کمپانی های هالیوودی جلوی دوربین می رود.

بی تردید در میان بازیگرانی که در حال حاضر در سینمای ایران شاغل هستند امین حیایی یکی از بازیگرانی است که در هر زمینه ای بازی کرده و توانسته به خوبی از پس نقش بر بیاید و تماشاگران زیادی را به سینماها بکشد؛ بازیگری که اکثر منتقدان درباره او گفته اند: حیایی بازیگری است که در فیلم های بد هم خوب بازی می کند. او یکی از نادر بازیگرانی است که در ژانر سینمایی از تولیدات سینمای تجاری گرفته تا بازی در آثار کارگردانان مطرح سینمای ایران همانند داریوش مهرجویی و رسول صدرعاملی حضوری قابل توجه داشته است.

او یکی از پولسازترین بازیگران سینمای ایران بوده که در پرفروش ترین فیلم های چند ساله اخیر سینمای ایران بازی داشته است. براساس آخرین آماری که یکی از سایت های اینترنتی چندی پیش منتشر کرده بود او به همراه محمدرضا گلزار پولسازترین بازیگران سینمای ایران بودند که با توجه به عدم بازی گلزار در چند سال اخیر در حال حاضر حیایی را می توان در صدر جدول قرار داد.

آمار ثابت می کند جمع فروش فیلم های حیایی در 15 سال حضورش در سینمای ایران، با احتساب فروش کل فیلم هایی که با بازی او اکران شده اند و در تهران و شهرستان ها فروش متوسطی داشته اند و فیلم های پرمخاطب او، به رقم تقریبی هشت میلیارد تومان می ر سد که البته فروش بالای فیلم «اخراجی ها» و «کما » در ثبت آن تاثیر بالایی داشته است، « زن ها فرشته اند»و «دایره زنگی» را با فروش هایی میلیاردی برپرده سینماها داشت و «اخراجی ها 2» نیز فروشی در حد 10 میلیارد تومان داشت.

او به تنهایی در یک سال گذشته در چند فیلم میلیاردی «دایره زنگی»، «زن ها فرشته اند»و «اخراجی ها 2 » با بازی خودش بر پرده سینماها بود. با این همه نباید فراموش کرد بازی تحسین شده او در فیلم های رسول صدرعاملی (شب) و مهرجویی (مهمان مامان) از جمله فرصت های کم نظیری برای او بوده است. البته بازی امین حیایی در فیلم «سن پترز بورگ» بهروز افخمی را هم می توان جزء شانس هایش دانست، هر چند نقشش در این فیلم کوتاه بوده است.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 9995
  • بازديد ديروز: 10632
  • بازديد کل: 15538486
  • افراد آنلاين: 24 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات