هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن،تنها گزینه باقی برای شما باشد

پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷


انتقام‌گیری عجیب از همسر در فیس‌بوک

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۴

چند مرتبه با نیما صحبت کردم تا رفتارش را تغییر دهد اما وقتی فهمیدم او با من سر ناسازگاری دارد تصمیم گرفتم انتقام بگیرم. نیما مرد متعصبی است و به همین دلیل عکس‌های خصوصی‌ام را در فیس‌بوک گذاشتم تا آبروی او برود.

زنی که با شوهرش دچار اختلافات شدیدی شده بود، برای انتقام‌گیری از او عکس‌های خصوصی خودش را در صفحه فیس‌بوک گذاشت تا آبروی شوهرش را ببرد.

این موضوع وقتی برملا شد که چند نفر از اقوام مردی به‌نام نیما فهمیدند همسر او برای خودش صفحه فیس‌بوک درست کرده و عکس‌های خصوصی‌اش را در آن نمایش داده است. وقتی نیما از این ماجرا با خبر شد، ابتدا موضوع را انکار کرد اما هنگامی که خودش عکس‌های همسرش «شبنم» را دید از این موضوع شوکه شد و در این‌باره از شبنم پرس‌وجو کرد.

زن جوان نیز گفت از این موضوع بی‌اطلاع است و نمی‌داند چه کسی برایش صفحه فیس‌بوک درست کرده است. به این ترتیب، نیما همراه همسرش به دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه‌ای رفت و خواستار پیگیری قانونی این موضوع شد.

او به عبدالرضا طرزی، دادیار شعبه سوم گفت: مدتی است صفحه‌ای با نام همسرم در شبکه فیس‌بوک ایجاد شده و عکس‌های زیادی از او در آن نمایش داده می‌شود. این موضوع باعث آبروریزی شده و دیگر نمی‌توانم در چشمان دوستان و فامیل‌هایم نگاه کنم. نمی‌دانم این کار را چه کسی انجام داده است.

به دنبال این شکایت دادیار طرزی به ماموران پلیس فتا دستور داد، در این‌باره تحقیق کنند. در این مدت صفحه فیس‌بوک شبنم فعال بود و هر روز عکس‌های تازه‌ای از او به نمایش در می‌آمد. همچنین روز به روز بر دوستان او افزوده می‌شد و کسی که صفحه را هدایت می‌کرد مطالبی خلاف اخلاق را از طرف شبنم می‌نوشت.

در چنین شرایطی ردیابی‌های متخصصان پلیس فتا ادامه یافت تا اینکه ماموران به سرنخ‌هایی در این‌باره دست یافتند. این اطلاعات نشان می‌داد این صفحه از داخل خانه نیما هدایت می‌شود.

سرانجام تجسس‌های بیشتر فاش کرد این صفحه را خود شبنم ساخته است.

با مسجل شدن این موضوع، وی به دادسرا احضار شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او درباره انگیزه‌اش از این کار گفت: مدتی است با شوهرم اختلاف دارم. او مرد بد اخلاقی است و من نمی‌توانم با او زندگی کنم. چند مرتبه با نیما صحبت کردم تا رفتارش را تغییر دهد اما وقتی فهمیدم او با من سر ناسازگاری دارد تصمیم گرفتم انتقام بگیرم. نیما مرد متعصبی است و به همین دلیل عکس‌های خصوصی‌ام را در فیس‌بوک گذاشتم تا آبروی او برود.

نیما که از پذیرش این واقعیت تلخ شوکه شده بود با صرف‌نظر از شکایتش به دادگاه خانواده رفت تا همسرش را طلاق دهد.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 5678
  • بازديد ديروز: 12712
  • بازديد کل: 15618764
  • افراد آنلاين: 22 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات