خدایا! امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار میدهم و به تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی

جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷


انتقام اینترنتی پس ازناکامی درازدواج باصاحب‌کار

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۶
رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی زنجان از دستگیری دختر جوانی که در ازدواج با صاحب کارش شکست خورده و با طرح نقشه‌ای قصد متلاشی کردن زندگی وی را داشت، خبرداد.

سرگرد نصرالله امیری با بیان اینکه صاحب آموزشگاهی از دریافت عکس‌ها و مطالبی از طریق ایمیل که خانواده‌اش را در آستانه فروپاشی قرار داده بود اعلام شکایت کرده است، اظهارکرد: پس از طرح شکایت بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان زنجان ادامه داد: پلیس در تحقیقات خود متوجه شد فردی ایمیل شاکی را به دست آورده و از این طریق عکس‌ها و تصاویر دستکاری شده را به وی ارسال ‌کرده است.

امیری تصریح کرد: ماموران پلیس فتا در نخستین مرحله، متهم را که دختر جوانی بود، شناسایی کردند و پس از جمع‌آوری دلایل و مدارک لازم، وی را دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

امیری خاطرنشان کرد: با دستگیری متهم، مشخص شد وی پیشتر در آموزشگاه شاکی مشغول به کار بوده و از این طریق ایمیل وی را به دست آورده و اقدام به ارسال تصاویر دست کاری شده کرده است.

وی با بیان اینکه در بازجویی‌های به عمل آمده متهم علت و انگیزه خود را ازدواج با شاکی عنوان کرده است گفت: متهم وقتی متوجه می‌شود وی با دختر دیگری ازدواج کرده است، به وی حسادت کرده و تصمیم گرفته با دستکاری تصاویر و ارسال آنها فرد مورد علاقه‌اش را اذیت کند.

رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی زنجان خاطرنشان کرد: با این اقدام متهم، خانواده شاکی در معرض فروپاشی بود که اقدام به موقع پلیس در شناسایی و دستگیری متهم از این اتفاق جلوگیری کرد.

وی به شهروندان توصیه کرد: رمز عبور، پست الکترونیک و اطلاعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 9680
  • بازديد ديروز: 10632
  • بازديد کل: 15538171
  • افراد آنلاين: 30 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات