مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷


اندر فواید شوهر!

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۱۲

میم.مهربان  نوشت: مژده! مژده! سقف 500 لیتری سهمیه بنزین آزاد برداشته شد! بدین ترتیب یکی از معضلات اصلی حل گردید و حالا با خیال راحت می توانید بروید و هر چقدر دلتان می خواهد بنزین آزاد بزنید و بسوزانید! این موفقیت بزرگ را به خودمان و خودتان تبریک گفته و از این لطف بزرگ مسئولان قدردانی می کنیم!
***

چاوز گفت برای قذافی دعا می کند! البته ایشان نگفت برای سلامتی ایشان دعا می کند و یا اینکه دعا می کند تا ایشان بتواند حمام خون لیبی را گسترده تر کند؟! به هر حال ما نیز از طرف خودمان برای چاوز دعا می کنیم و از ایشان می خواهیم اگر به فکر خودشان نیستند به فکر هوادارانشان باشند و به خاطر آنها هم شده زودتر خوبه خوب شوند!
***

این روزها با هوشیاری گروهی از مرغ‌ها، قیمت تخم‌مرغ از گوشت مرغ پیشی گرفته است. یک مرغ در تماسی  علت این امر را چنین توضیح داد: “قدقد! قدقدا! قدقد!”؛ ترجمه صحبت‌های ایشان بدین شرح می‌باشد: “ما طی اقدامی‌منطقی این روزها کمتر کار می‌کنیم تا با کاهش عرضه تخم‌مرغ در بازار، قیمت آن بالا برود و بدین ترتیب مرغداران بیشتر مراقب ما باشند و هوس فروختن گوشتمان را نکنند!”
***

در خبرها می خوانیم: “قرص‌های ضدبارداری تقلبی یاسمین وارد بازار شده است.” در همین راستا شنیده می‌شود پس از آنکه برخی زوج‌های جوان به برخی توصیه‌های مادرزن و یا مادرشوهرشان گوش نکردند، آن‌ها دست به کار شده و قرص‌های سرماخوردگی را در بسته‌های رنگارنگ و به عنوان قرص ضدبارداری روانه بازار کرده‌اند!
یکی دیگر از کارشناسان نیز ‌با خوشحالی از وجود قرص‌های ضدبارداری تقلبی در بازار، گفت: «این‌طوری خیلی جالب می‌شه، یکهو زوج‌ها سورپرایز می‌شن!»
البته گفتنی است که برخی خبرهای تایید نشده حاکی از آن دارد که این اقدام با حمایت برخی مسئولین که آرزوی جمعیت 120میلیونی برای ایران را دارند انجام گرفته شده است!

***
این روزها برخی گیر داده اند که چرا احمدی‌نژاد با 100 نفر از جمله پسر ، عروس و اعضای خانواده برخی همکارانش به سازمان ملل رفته است؟! گویا این دوستان نمی دانند که مدیریت جهان به همین آسونی ها هم نیست! بالاخره باید چند کارشناس همراه آدم باشد و چه کسی بهتر از فرزند و عروس آدم برای بیان نظرات کارشناسی؟!
بعدش هم رئیس جمهور 7 سال زحمت کشید، حالا یه بار خواسته قوم و خویشاش رو ببره سفر، اشکالی داره؟!

***
وزیر کار ادعا کرد: “یک میلیون اشتغالزایی در نیمه اول امسال داشتیم.”
البته نیازی نبود که ایشان این آمار را بدهند، زیرا ما در میان دوستان و آشنایان بصورت خیلی تابلو مشاهده کرده بودیم که در دور و برمان و آشنایانمان همه ی بیکاران سرکار گذاشته شده اند!
***
البته یک خبر بد هم داریم برای زنان مجرد! آنها نمی توانند به حج بروند! در همین راستا تشکر می کنیم از مسئولین که یکی دیگر از فواید شوهر داشتن را برای بانوان به اثبات رساندند و بدین ترتیب پیش بینی می کنیم آمار ازدواج بالا برود!

***
مفتی سرشناس وهابیت گفت: “مشارکت زنان در فعالیت‌های عمومی را حرام می‌دانیم.” در همین راستا احتمال می دهیم در آینده ای نزدیک این مفتی های وهابی فعالیت های خصوصی زنان را هم حرام بدانند! کلاً چه خبره توی این دنیا؟!

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 4518
  • بازديد ديروز: 8919
  • بازديد کل: 15860671
  • افراد آنلاين: 23 نفر
  • ورودی گوگل: 1


تبلیغات

  
 

تبلیغات