برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم،مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷


برای نخستین بار در کشور واگن برق قطار تولید شد

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۰۴

مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی خواجه نصیر طوسی از پیشرفت های جدید شرکتهای داخلی ایران در زمینه تولید تجهیزات سیستمهای ایمنی و حفاظتی مدرن خبر داد و گفت:واگن مولد برق قطار برای نخستین بار در کشور تولید شد .

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی خواجه نصیر طوسی ،جواد گرمرودی، با اشاره به ظهور نسل جدیدی از تولید تجهیزات ایمنی در میان شرکتهای ایرانی خواستار حمایت نهادهای دولتی از تولید کنندگان فناوری و ارائه دهندگان تکنولوژی های برتر شد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی طی دهه گذشته به تجربیات جدیدی در طراحی و تولید سیستمهای ایمنی دست یافته است افزود : خوشبختانه جهاد دانشگاهی تاکنون به دانش فنی تولید 37 محصول مختلف دست یافته است .

گرمرودی ضمن با اهمیت خواندن برگزاری نمایشگاه های سالانه تجهیزات و سیستمهای ایمنی و حفاظتی به نقش این دست از رویدادهای بین المللی اشاره کرد و گفت : با برگزاری 4 دوره از این نمایشگاه در ایران شاهد تحولات چشمگیر در انتقال فناروی و دستیابی شرکتهای ایرانی به دانش فنی برخی تجهیزات این حوزه در ایران هستیم .

مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی خواجه نصیر طوسی افزود : تلاش شرکتهای ایرانی و نقش گفت و گوها و تبادل تجربیات در این است از نمایشگاهها به گونه ای است که هر سال شاهد ظهور کالاهای جدیدی از سوی فعالان این حوزه در این نمایشگاه هستیم .

گرمرودی از دستیابی جهاد دانشگاهی به تولید واگن برق برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت : این سیستم پس از تست و ارزیابی فنی توسط شرکت قطارهای مسافربری راه آهن جمهوری اسلامی ایران سفارش تولید شده است

وی خواهان حمایت بیشتر دولت از فعالان این حوزه شده و عنوان کرد : لازم است تا با برنامه ریزی سیستمی و اثر بخش شرایط استفاده فراگیر از محصولات ایرانی و داخلی فراهم شود .

گرمرودی با اشاره به سطح استفاده برخی کشورها از سیستم ایمنی با اشاره به نقش این دست از تجهیزات در افزایش ایمنی زندگی و محیط اجتماعی و اقتصادی افزود : برگزاری این گونه نمایشگاهها فرصت مناسبی است تا شهروندان ایرانی با نقش و اهمیت این کالا آشنا شوندو زمینه استفاده فراگیر از آنها فراهم شود .

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 9559
  • بازديد ديروز: 10668
  • بازديد کل: 15193907
  • افراد آنلاين: 23 نفر
  • ورودی گوگل: 1


تبلیغات

  
 

تبلیغات