خدایا! امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار میدهم و به تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷


برخورد سر نوزاد دو ماهه با پنکه سقفی

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۹/۲۱

سهل انکاری یک مداح در تصویر سازی روز عاشورا و بلند کردن نوزاد 2 ماهه، منجر به برخورد سر نوزاد با پنکه سقفی مسجد شد که با 5 روز بستری شدن در بخش مغز و اعصاب بیمارستان شهید محمدی بندر عباس و اندکی خونریزی داخلی خاتمه یافت….

این حادثه درحالی اتفاق افتاد که در روز 11 آذر ماه سال جاری در مراسم سوگواری محرم و شیرخوارگان حسینی در مسجد امام حسین بندر عباس، یک مداح، محمد ایمان 2 ماهه را برای بیان و تصویر سازی شهادت علی اصغر در روز عاشورا به بالای سر خود می برد که این حرکت باعث برخورد سر نوزاد با پنکه سقفی می شود.

به گفته پرستاران بخش مغز و اعصاب بیمارستان شهید محمدی به خبرنگار آتی‌نیوز، بعد از انجام معاینات، سی تی اسکن و اقدامات اولیه مشخص شد که محمد ایمان از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی و خونریزی مختصری شده است. این پرستار همچنین گفت: در مدت 5 روزی که نوزاد در بیمارستان بستری بود سطح هشیاری او اندازه گیری می شد و در آخر با جذب خونریزی در بدنش مرخص شد. ولی بعد از گذشت یک هفته باید دوباره برای انجام دیگر معاینات به بیمارستان مراجعه کند.

با وجود اینکه این حادثه منجر به مرگ محمد ایمان نشد ولی بسیاری از سایت ها فیلم این حادثه را با عنوان مرگ  دلخراش نوزاد دو ماهه درمراسم عاشورا انتشار دادند.

همچنین پدر محمد ایمان در گفتگو با ایرنا درباره شب حادثه گفت: یازدهم آذرماه و درحالی که همسر و کودکم در مسجد امام حسین (ع ) بندرعباس در مراسم شیرخوارگان حسینی به سر می بردند ناگهان صدای فریاد حاضرین در مجلس بلند شد و همسرم با تلفن به من اطلاع داد که محمد ایمان با پنکه سقفی مسجد برخورد کرده و مجروح شده است. بعد از اینکه پسرم را به بیمارستان بردم پزشکان با درمان دارویی چند روزه و بدون آنکه حتی نیاز به عمل جراحی نیز پیدا کند او را مرخص کرده و اکنون نیز بدون کوچکترین مشکلی و در سلامت کامل در منزل و کنار خانواده است.

دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گوی با ایرنا اضافه کرد: پزشک متخصص وجود خالی بسیار کوچک و ناچیز از خون در ناحیه سر این نوزاد را تشخیص داد و از همان ابتدا عدم نیاز به جراحی را اعلام کرد.

خوشبختانه پس از تجویز دارو این مشکل برطرف شد و کودک یاد شده شانزدهم آذرماه از بیمارستان مرخص شده و وضعیت جسمی او کاملا رضایت بخش است.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 3418
  • بازديد ديروز: 8922
  • بازديد کل: 15868493
  • افراد آنلاين: 13 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات