برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم،مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷


تولید انیمیشن های سه بعدی با موضوع انرژی هسته ای

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۹/۳۰

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی از تولید دو انیمیشن سینمایی سه بعدی با موضوع انرژی هسته ای برای نخستین بار خبر داد.

‘محمد قهرمانی’ افزود: انیمیشن ‘سقوط’ اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و درخواست صدور پروانه ساخت این اثر به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده است.

وی گفت: پروانه ساخت انیمیشن ‘ساعت 9 و 20 دقیقه’ نیز صادر شده و این اثر سینمایی در مرحله تولید قرار دارد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی تاکید کرد: این دو انیمیشن برای حضور در سی ویکمین جشنواره فیلم فجر آماده می شوند و تلاش بر این است اثری با کیفیت به مخاطبان ارائه دهیم.

به گفته قهرمانی، مضمون این دو انیمیشن درباره دستاوردهای انرژی هسته ای و اتفاقات اخیر دشمن علیه این دستاوردهای بزرگ است.

وی ادامه داد: ربودن دانشمندان هسته ای و تلاش برای انهدام نیروگاه های هسته ای از سوی دشمن و مقابله نیروهای امنیتی کشور با این اقدام، مضمون اصلی این دو انیمیشن را تشکیل می دهد.

مدیرعامل موسسه شهید آوینی تاکید کرد: فیلمنامه این دو انیمیشن بر اساس واقعیت ها به رشته تحریر در آمده و کار مطالعاتی خوبی برای تولید دو انیمیشن ‘سقوط’ و ‘ساعت 9 و 20 دقیقه’ انجام شده است.

قهرمانی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیار ما قرار داده و به واقع اقدامات دفاعی در مقابله با حمله هوایی دشمن به تاسیسات هسته ای کشور در این دو انیمیشن تصویرگری می شود.

وی یادآور شد: آتش جان و محمد همدانی کارگردانان دو انیمیشن ‘سقوط’ و ‘ساعت 9 و 20 دقیقه’ هستند و پس از تولید این دو اثر، برای اکران آنها برنامه ریزی خواهیم کرد.

مدیرعامل موسسه شهید آوینی ادامه داد: این دو انیمیشن به روش سه بعدی در حال تولید هستند و اکران آنها نیز به صورت سه بعدی انجام می شود.

قهرمانی با اشاره به مشکلات نمایش فیلم های سه بعدی در سالن های سینمایی کشور تاکید کرد: اکنون دو یا سه سالن سینمایی از قابلیت اکران انیمیشن سه بعدی در کشور برخوردارند و امیدوارم در یکسال آتی شاهد افزایش سالن های سینمایی با قابلیت اکران انیمیشن های سه بعدی در کشور باشیم.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 4056
  • بازديد ديروز: 8922
  • بازديد کل: 15869131
  • افراد آنلاين: 15 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات