مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷


جلوگیری از بازی کودکان موجب گوشه‌نشینی می‌شود

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۲۳

رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان اصفهان گفت: برخی خانواده‌ها که علاقه‌مند به جمع نیستند و اجازه بازی به بچه‌ها نمی‌دهند، در آینده باید منتظر اثرات سویی همچون گوشه‌نشینی و عدم مشارکت در کارهای جمعی باشند.

احمد جمشیدی در همایش روز کودک و تربیت بدنی اظهار داشت: از جمله اهداف ورزش شهرستان اصفهان ایجاد شادی و نشاط در جامعه است و یکی از راه‌های تحقق این امر، اهمیت دادن به خانواده‌ها است.
وی با اشاره به همایش روز کودک و تربیت بدنی افزود: این نخستین جشنواره استانی است و قصد داریم ورزش را در منازل بکشانیم و برای تحقق آن از کودکان آغاز می‌کنیم تا از طریق آنها پدر و مادرها به سمت ورزش‌های همگانی روی آورند.
رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان اصفهان گفت: در طول سال جاری دو همایش خانوادگی به همین شکل در سطح استان اصفهان برگزار می‌کنیم.
وی در ارتباط با مسابقه گل‌بازی کودکان در این همایش بیان کرد: بچه‌ها علاقه زیادی به گل دارند و گل بازی در فکر و خلاقیت آنها تأثیر سازنده دارد و با اجرای این شیوه قصد داریم به اهداف بلندتری برسیم.
جمشیدی با تاکید بر اینکه بازی در تربیت صحیح کودکان در فکر و خلاقیت آنها اثر می‌گذارد، ادامه داد: بازی کردن، شادی و نشاط را به کودکان تزریق می‌کند و زمانی ‌که بچه‌ها شاد شوند، می‌توانند در تصمیم‌گیری‌ها و فکر کردن بهتر ظاهر شوند.
وی اضافه کرد: بازی برای بزرگسالان نیز نشاط‌آور بوده و در خلاقیت آنها موثر است.
رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان اصفهان با بیان اینکه هر تحرکی ورزش محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: بچه‌ها باید در بازی عکس‌العمل نشان دهند ضمن اینکه بازی ورزش نیز هست.
وی تاکید کرد: اگر کودکان را در سن کودکی وادار به ورزش کنیم تحرک و شادابی در خودشان اثر می‌گذارد.
جمشیدی گفت: برخی خانواده‌ها که علاقه‌مند به جمع نیستند و اجازه بازی به بچه‌ها نمی‌دهند، در آینده باید منتظر اثرات سویی همچون گوشه‌نشینی و عدم مشارکت در کارهای جمعی باشند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 13195
  • بازديد ديروز: 10998
  • بازديد کل: 15499957
  • افراد آنلاين: 20 نفر
  • ورودی گوگل: 1


تبلیغات

  
 

تبلیغات