هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن،تنها گزینه باقی برای شما باشد

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷


درپی فوت دانشجوی خوابگاهی امیرکبیر

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۱۲

دبیرشورای صنفی: دانشجو درنمازخانه خوابگاه اسکان داشت
اطلاعیه دانشگاه: پیگیری‌های قانونی برای تشخیص علت حادثه انجام شده است

دانشگاه صنعتی امیرکبیر در پی فوت یک دانشجوی کارشناسی ارشد نوبت دوم پلیمر در حمام یکی از خوابگاه‌های دانشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، در اطلاعیه دانشگاه آمده است: «آمنه زنگنه» دانشجوی 89 کارشناسی ارشد نوبت دوم پلیمر که بنا به درخواست خود و با احراز شرایط شورای اسکان معاونت دانشجویی از تاریخ 10مهر ماه سال جاری در سوئیت 42 خوابگاه شهید مرادی اسکان داده شده بودند، قبل از ظهر روز دوشنبه 11 مهر جاری در حمام خوابگاه مصدوم شده‌اند که پس از اطلاع بلافاصله با انجام کلیه عملیات احیاء توسط پزشکان بهداری دانشگاه، توسط اورژانس 115 تهران به بیمارستان فیروزگر منتقل شد.

در ادامه این اطلاعیه با ابراز تاسف از اینکه عملیات امداد و نجات این مصدوم میسر نشده و وی فوت کرد، تصریح شده: در حال حاضر کلیه پیگیری‌های قانونی و حقوق ممکن برای تشخیص علت و چگونگی حادثه به عمل آمده و موضوع توسط پزشکی قانونی در دست بررسی است که به محض مشخص شدن نظریه کارشناسی سازمان پزشکی قانونی، به استحضار خواهد رسید.

دبیر شورای صنفی دانشگاه: دانشجو در نمازخانه خوابگاه اسکان داشته است

مهدور دبیر شورای صنفی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به فوت دانشجوی کارشناسی ارشد رشته پلیمر گفت: به دلیل پذیرش بیش از ظرفیت دانشجو در دوره کارشناسی ارشد و پاسخگو نبودن امکانات دانشگاه برای اسکان دانشجویان این اتفاق رخ داده است.

وی با بیان اینکه امسال بسیاری از دانشجویان در نمازخانه اسکان داده شدند، افزود: دانشجویانی که در نمازخانه اسکان داده شده‌اند حمامی ندارند و از حمام کارکنان دانشگاه استفاده می‌کنند که این حمام هم خراب بود زیرا پیش از این برروی درب حمام اطلاعیه خرابی نصب شده بوده که پس از مدتی توسط خود دانشگاه اطلاعیه مذکور برداشته شد.

وی ادامه داد: دانشجوی مرحوم بی‌خبر از خرابی حمام در حالی وارد حمام شده بود که مسئولان خوابگاه بدون اعلام عمومی برای بازشدن گرفتگی لوله‌ و چاهای فاضلاب‌ حمام‌ها، اسید به داخل لوله‌ها ریخته‌ بودند که وقتی آب روی آن ریخته شده گاز تولید کرده و موجب بی‌هوشی و گازگرفتگی دانشجو شده است.
دبیر شورای صنفی دانشگاه امیرکبیر ادامه می‌دهد: پس از چهار ساعت وقتی فقط صدای آب از حمام آمده است درب آنجا را باز کرده و متوجه شدند که دانشجوی مذکور در آنجا افتاده است. اگر آن دانشجو را سریع به یک بیمارستان منتقل می‌کردند شاید وی نمی‌مرد.

دبیر شورای صنفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتقاد از عملکرد معاونت دانشجویی دانشگاه گفت: بارها دانشجویان نسبت به عملکرد معاونت انتقاد داشته ولی پاسخی نگرفته‌اند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدیک نظر

  • خیلی خبر تاسف باری بود/خدا به خانواده ایشان صبر دهد

پاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 6630
  • بازديد ديروز: 15220
  • بازديد کل: 15895480
  • افراد آنلاين: 25 نفر
  • ورودی گوگل: 2


تبلیغات

  
 

تبلیغات