مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷


درگیری بازیگر زن سینمای ایران با مستاجرانش

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۳
یکی از بازیگران زن مطرح و شناخته شده سینمای ایران، پس از اجاره منزل مسکونی خود از این اقدام پشیمان شد و این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای وی شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی رضا استادی، این بازیگر زن که بعد از ازدواج با فردی ثروتمند از حضور در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی خداحافظی کرده، منزلی مسکونی در یکی از برج های شمال تهران دارد. نکته جالب توجه اینکه منزل خواهر «م ـ ک» یکی از کارگردان های معروف و قدیمی سینمای ایران نیز در همین برج قرار گرفته است. خواهر « م ـ ک » مستاجرهایی داشته که برای چند سال ساکن خانه وی بوده اند. به همین دلیل وقتی خواهر م ـ ک تصمیم به فروش منزل مسکونی خود می گیرد، این مستاجرها را به خانم مطرح بازیگر که قصد داشته منزل مسکونی خود را اجاره دهد معرفی می کند. در نهایت و با مذاکرات مباشر اعظم خانم بازیگر یعنی آقای «ا ـ و » قراردادی میان مستاجران جدید و وکیل قانونی خانم بازیگر منعقد می شود اما در میانه اسباب کشی، خانم بازیگر از اجاره منزل خود پشیمان شده و دستور لغو قرارداد را می دهد که این موضوع با مخالفت مستاجران و در نهایت جر و بحث های فراوان همراه می شود.

طبق آخرین اطلاعات این موضوع همچنان در کش و قوس است و مشخص نیست که آیا این مستاجران تسلیم تصمیم عجولانه بازیگر زن مذکور خواهند شد یا نه؟!

پایگاه اطلاع رسانی رضا استادی امیدوار است بازیگران سینمای ایران پیش از چنین اقدام هایی به اندازه کافی مشورت کنند تا تصمیم های عجولانه آنها باعث «آلاخون ـ والاخون» شدن مستاجران بی گناه نشود.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 9604
  • بازديد ديروز: 10632
  • بازديد کل: 15538095
  • افراد آنلاين: 30 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات