مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷


دریافت عوارض شهرداری به صورت روزانه در بوشهر

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۲۳

مدیر پایانه مسافربری شهرداری بوشهر گفت: برای نخستین بار در کشور دریافت عوارض پنج درصدی شهرداری با فراهم آوردن زمینه‌های الکترونیکی و ارتقای سامانه کارپردازی در این پایانه به صورت روزانه انجام می‌گیرد.

عسکر شفیع‌پوری امروز در گفت‌وگویی در رابطه با وضعیت کنونی این پایانه اظهار کرد: این امر مورد توجه و تقدیر رئیس شهرداری‌ها و دهیاری‌ های کل کشور نیز قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: پیش از این، عوارض مذکور هر دو ماه یکبار پرداخت و موجب ایجاد مشکلاتی برای شرکت‌های مسافربری می‌شد.
شفیع‌پوری افزود: ارائه برخی خدمات دیگر مانند انبار مرکزی، پمپ سوخت، باس‌واش مکانیزه و تعمیرگاه نیز در دستور کار مدیریت این پایانه قرار دارد که از طریق شهرداری بندر بوشهر برای انجام مزایده و سرمایه‌گذاری، پیگیری و با تهیه اسناد مربوطه به زودی اقدام می‌شود.
مدیر پایانه مسافربری شهرداری بندر بوشهر گفت: روزانه بیش از 70 اتوبوس از این پایانه به‌سوی شهرهای گوناگون کشور روانه می‌شوند.
شفیع‌پوری اظهار کرد: در چند ماه اخیر ‌با فعالیت‌های صورت گرفته، بخش عمده‌ای از کمبودها و نواقص این پایانه برطرف شده است، به‌طوری‌که اکنون رانندگان و مسافران گرامی و همراهان آنها آسایش و رضایت خاطر بیشتری نسبت به قبل دارند.
وی افزود: احداث و بهره‌برداری از پارکینگ خودروهای شخصی، افزایش و بهبود روشنایی محوطه پایانه، تعمیر و بازسازی کامل سرویس بهداشتی ضلع شرقی، راه‌اندازی باس‌واش، افزایش و احیای فضای سبز پایانه و گماردن باغبان تمام وقت برای آبیاری و گلکاری، انجام فنس‌کشی حفاظتی پیرامون مخزن‌های آب، اجرای آسفالت سرد بر روی محوطه جلو پایانه، راه‌اندازی عابر بانک با همکاری بانک مسکن از جمله اقدامات انجام شده برای رفاه حال مسافران بوده است.
مدیر پایانه مسافربری شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: بهسازی نمازخانه خواهران و برادران، تعویض تابلو پایانه برحسب مصوبه شورای اسلامی شهر، سامان دادن و رسیدگی به وضعیت غرفه‌های خدماتی پایانه و تنظیم و تجدید قراردادهای آنها، استقرار کانکس درمانی و اورژانس در محوطه پایانه، تعویض روزانه ملافه و روبالشی‌های یکبار مصرف اتاق رانندگان و همچنین بالا بردن سطح بهداشت و نظافت سالن‌ها و محیط پایانه از دیگر اقداماتی است که در ماه‌های گذشته برای رفاه حال مسافران و شهروندان گرامی انجام گرفته است.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 13630
  • بازديد ديروز: 11785
  • بازديد کل: 15813577
  • افراد آنلاين: 23 نفر
  • ورودی گوگل: 2


تبلیغات

  
 

تبلیغات