برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم،مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم

پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷


سری جدید ‘قهوه تلخ’ بدون تایید وزارت ارشاد

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۹/۲۸

مدیر کل دفتر همکاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نسخه غیر مجار و قاچاق مجموعه ویدیویی ‘قهوه تلخ’ بدون اعمال اصلاحات خواسته شده از دست اندرکاران این اثر و بدون مجوز این وزارتخانه و در فرآیندی مشکوک وارد بازار شده است.

‘سعید رجبی فروتن’ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: اداره کل دفتر همکاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی، قسمت آخر مجموعه ویدیویی ‘قهوه تلخ’ را بارها مورد بازبینی قرار داد و در نهایت این سه قسمت پایانی مورد تایید واقع نشد.

وی گفت: اصلاحاتی به این سه بخش وارد و مقرر شد، دست اندرکاران تولید این مجموعه آنها را رفع و سپس مجوز توزیع آن را بگیرند.

مدیر کل دفتر همکاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: پرونده سه قسمت پایانی سریال ‘قهوه تلخ’ در حال بررسی بود که به یکباره نسخه این سه قسمت در بازار توزیع شد و اکنون پیگیری این اقدام ادامه دارد.

به گفته رجبی فروتن، هشت روز از توزیع نسخه قاچاق سری جدید ‘قهوه تلخ’ می گذرد و تهیه کننده این مجموعه ویدیویی، موضوع را به اطلاع جابری انصاری دبیر کل ستاد مبارزه با محصولات غیر مجاز فرهنگی رسانده است.

وی تصریح کرد که جابری انصاری تاکنون گزارشی از چگونگی توزیع این نسخه اصلاح نشده به صورت قاچاق در بازار، ارائه نکرده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

مدیر کل دفتر همکاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی وزارت ارشاد تاکید کرد: نسخه توزیع شده در سوپرمارکت ها بسیار شکیل و جذاب طراحی شده و در بسته بندی های حرفه ای به مخاطبان با مبلغ دو هزار تومان ارائه شده است.

رجبی فروتن گفت: به هر حال در جست وجو برای یافتن سر منشا توزیع این نسخه ‘قهوه تلخ’ هستیم زیرا اکنون با نوع جدیدی از قاچاق مجموعه های ویدیویی روبرو شده ایم.

سری 26 سریال ویدیویی ‘قهوه تلخ’ پیش از کسب مجوزهای لازم از اداره کل دفتر همکاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی، دوشنبه هفته گذشته در سوپرمارکت های شهر تهران توزیع شد.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 2027
  • بازديد ديروز: 8381
  • بازديد کل: 15841328
  • افراد آنلاين: 19 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات