برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم،مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷


سعید پیردوست: استعداد لازمه هنر بازیگری ا ست

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۱

بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر گفت:داشتن جوهره بازیگری یا همان استعداد مهمترین عامل برای رشد و حضور حرفه ای در عرصه تصویر است.

سعید پیردوست، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود:بازیگری همانند جواهری می‌ماند که باید آن را با دقت و درایت شکل داد. به عقیده من اگر یک شخص فاقد استعداد ذاتی باشد حتی اگر تحصیلات آکادمیک هم گذرانده باشد نمی تواند بازیگر خوب و ماندگاری شود.

این بازیگر در ادامه گفت: نبود استعداد ذاتی سبب نابازیگر شدن شخص می شود. گذراندن دوره های آموزشی تحصیلات آکادمیک و استعداد ذاتی مکمل یکدیگرند و هر کدام نه تنها هیچ مفهومی نداشته بلکه کمکی به بازیگر شدن شخص نمی کند.

پیردوست عنوان کرد: در این عرصه خیلی از افراد با علاقه بسیار به سمت بازیگری سوق پیدا کردند اما متاسفانه در این حرفه تنها چهره و علاقه کفایت نمی کند بلکه ابزار دیگری هم نیاز دارد.

این بازیگر سینما تصریح کرد: با کمال تاسف افرادی نابلد و بی تجربه در این حرفه از علاقه جوانان سو استفاده می کنند و از این طریق کسب درآمد می کنند و نقش هایی را به این نابازیگران محول می کنند و شاید این امر به ضرر سینمای ایران و حتی این نابازیگران تمام شود.

پیردوست بیان کرد: هر فردی که ذات بازیگر شدن و اعتماد به نفس به این کار را داشته باشد برای این که بتواند از خود یک بازیگر توانمند بسازد باید کلاس ها و دوره های آموزشی را بگذرانند تا از این طریق کسب تجربه کند و همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا یک بازیگر توانا به این عرصه راه پیدا کند.

پیردوست خاطر نشان کرد: تنها نکته مهمی که می توانم به عنوان پیشکسوت در این عرصه به جوان ها توصیه کنم داشتن اعتماد به نفس و ذات بازیگری است که اگر این ابزار را جوان ها داشته باشند سایر مسائل به مرور زمان حل می شوند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 13891
  • بازديد ديروز: 11906
  • بازديد کل: 15554288
  • افراد آنلاين: 23 نفر
  • ورودی گوگل: 3


تبلیغات

  
 

تبلیغات