هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن،تنها گزینه باقی برای شما باشد

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷


شخصیت شما بر اساس ۶ مدل خواب !

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۸

هر کدام از ما ممکن است شب تا صبح به شکل های مختلفی بخوابیم اما همه می دانیم که سبک ویژه خوابیدنمان چگونه است. عده ای از محققان معتقدند که مدل خواب هرکس گویای شخصیت اوست و آن را همان گونه که در زیر می بینید تعبیر می کنند. اگرچه هنوز علمی بودن این توصیف ثابت نشده است.

شکل جنینی : Fetus 

۴۱ درصد افراد، در هنگام خواب، شکل جنینی به خود می گیرند. زن ها دو برابر مردها، دوست دارند که در این وضعیت به خواب بروند. این اشخاص برونگرا و در عین حال حساس هستند. ممکن است خجالتی باشند، اما زود صمیمی و خودمانی می شوند.

به پهلو : Log

افرادی که به پهلو می خوابند، در حالی که دست ها و پاهایشان کشیده است، غالبا اجتماعی و آسانگیر هستند، زود اعتماد می کنند و حتی گاهی ساده لوحند. ۱۵ درصد افراد در چنین وضعیتی می خوابند.

به پهلو و باز : Yearner

این افراد هم به پهلو می خوابند، ولی عادت دارند دست هایشان را در هنگام خواب در جلوی بدنشان بگیرند. ۱۳ درصد افراد در هنگام خواب این شکل را به خود می گیرند. این افراد، غالبا روشنفکر، بدگمان و مشکوک هستند. آنها وقتی تصمیمی بگیرند، در پی انجام آن، ثابت قدم هستند.

به پشت : Solider

افرادی که به پشت می خوابند و اصطلاحا وضعیت سرباز به خود می گیرند. هشت درصد افراد دوست دارند، در این وضعیت به خواب بروند. این افراد غالبا آرام و خوددار هستند و از هیاهو پرهیز می کنند. البته آنها، احتمال دارد که در هنگام خواب خر و پف کنند. این افراد، غالبا روشنفکر و در عین حال بدگمان و مشکوک اما ثابت قدم هستند.

دمر : Freefall


Starfish

افرادی که به پشت می خوابند، دست هایشان را بالا می گیرند و نزدیک سر و بالش می برند. پنج درصد افراد این موقعیت را دوست دارند. این افراد شنونده هایی خوب و یاری رسان دیگران هستند، آنها دوست ندارند که در مرکز توجه دیگران قرار بگیرند. آنها بیشتر از دیگران، خر و پف می کنند و بیشتر از بقیه دچار اختلال خواب می شوند.

۱۱ درصد بقیه هم در ترکیبی از حالت های مختلف می خوابند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 11593
  • بازديد ديروز: 11906
  • بازديد کل: 15551990
  • افراد آنلاين: 26 نفر
  • ورودی گوگل: 2


تبلیغات

  
 

تبلیغات