خدایا! امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار میدهم و به تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷


عجیب‌ترین و مفرح ترین مشاغل دنیا

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۳

بهترین و عجیب ترین شغل دنیا چه ویژگی‌ها Twitter Magic – Top The SEO Rankings Complete Video System یی باید داشته باشد؟ نمونه‌ای از جالب ترین شغل‌های دنیا از این قرار است:


۱ -سرپرست جزیره پارادایز
بن سوتحال ۳۴ ساله در رقابت وبلاگ نویسی در مورد جزیره همیلتون منطقه ریف برییر شرکت کرد و توانست بر ۳۵۰۰۰ نفری که از سراسر جهان برای به دست آوردن این شغل درخواست داده بودند غلبه کرده و این شغل را به دست آورد. وی با قرار داری ۱۱۱ هزار دلاری برای شش ماه به مدیریت یک جزیره گرمسیری استرالیایی برگزیده شد. او به صورت مجانی در یک ویلای سه خوابه با استخر و تمامی امکانات در این جزیره ساکن است.

۲ -آزمایش کننده تخت های لوکس
یک دانشجو دانشگاه بیرمنگام دل انگیزترین سوغاتی دنیا را دارند. دراز کشیدن و خوابیدن روی تخت تقریبا برای هیچ‌کس کار مشکلی نیست. این فرد انتخاب شده تا تخت خواب های لوکس را برای یک ماه مورد آزمایش قرار دهد و برای این کار دستمزد دریافت کند. روزین مدیگان ۲۲ ساله برای خوابیدن روی این تخت خوابها و امتحان هر روزه آنها ماهانه هزار پوند از طراحان این تخت خواب ها دریافت می کند.

۳ -آزمایش کننده سر سره های آبی
تمام پشت میزنشین ها به تامی لینچ که فقط امسال برای کارش ۴۲ هزار کیلومتر سفر کرده و سرسره های آبی را مورد آزمایش قرار داده، حسادت می کنند. لینچ ۲۹ ساله به عنوان آزمایش کننده سرسره های آبی با سرعت و ارتفاع متوسط کار می کند تا تمام جنبه‌های ایمنی آنها را مورد بررسی قرار دهد. لینچ در سال ۲۰۰۸ سرسره های آبی این شرکت در شهر بازی های مراکش، مصر، ترکیه، یونان، جمهوری دومینکن و مکزیکو را مورد بازدید قرار داده است.

۴ – آزمایش کننده آبنبات
یکی دیگر از شیرین ترین شغل های دنیا کاری است که هری ویلشر انجام می دهد. این پسر ۱۲ ساله به عنوان آزمایش کننده ارشد در یک کارخانه آبنبات و شیرینی مشغول به کار است. کار او این است که محصولات جدیدی که با دستور پخت کاملا محرمانه آماده شده اند را مورد امتحان قرار دهد. شرکت های بزرگ شکلات سازی کارت های اعتباری مختلفی در اختیار این آزمایش کننده نوجوان قرار داده اند تا بتواند هزینه های خود را تامین کند.

۵ – مدیر شادی یک موزه
پسر شش ساله ای که قصد دارد مدیر موزه ملی راه آهن نیویورک شود فعلا به عنوان مدیر شادی، شغلی برای خود دست و پا کرده است. او یک نامه دستنویس به اداره « درخواست مشاغل نوشت» تا این شغل را به دست بیاورد : «من تنها شش سال دارم اما فکر می کنم می توانم این شغل را داشته باشم. من یک قطار برقی مدل دارم و همزمان توانایی کنترل و هدایت دو قطار را دارم.» مسئولین که به شدت تحت تاثیر این نامه قرار گرفته بودند با افتخار سم را به عنوان مدیر شادی موزه انتخاب کردند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 12275
  • بازديد ديروز: 11906
  • بازديد کل: 15552672
  • افراد آنلاين: 29 نفر
  • ورودی گوگل: 3


تبلیغات

  
 

تبلیغات