هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن،تنها گزینه باقی برای شما باشد

پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷


علت کندی اینترنت از زبان وزیر ارتباطات

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۱۴

وزیر ارتباطات اظهار داشت: قیمت سیم‌کارت اپراتور سوم ۱۲۰ هزار تومان بعلاوه ۴ درصد ارزش افزوده است.

رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت با خبرنگاران گفت و گو می‌کرد در پاسخ به سؤالی درخصوص اپراتور سوم، گفت: الان در استان البرز سیم کارت‌های اپراتور سوم واگذار شده و برای تهران نیز به صورت آزمایشی این شبکه روشن است و تعدادی سیم کارت توزیع کرده‌ایم و حتی بنده الان از این سیم‌کارت استفاده می‌کنم و به محض اینکه پوشش کامل شود اجازه فروش سیم کارت برای عموم هم صادر می‌شود.

وی در پاسخ به سؤالی درباره قیمت سیم‌کارت اپراتور سوم اظهار داشت: قیمت این سیم‌کارت‌ها ۱۲۰ هزار تومان بعلاوه ۴ درصد ارزش افزوده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین قیمت مکالمه سیم کارت اپراتور سوم را ۸۵ تومان برای هر دقیقه عنوان کرد.

تقی‌پور همچنین در پاسخ به سؤالی درباره علت پایین بودن سرعت اینترنت اظهار داشت: بعضی از این مشکلات مقطعی بوده که به خاطر قطع شدن کابل در خلیج فارس بود و در نصف روز وصل شد که ما عکس‌های کابل‌های قطع شده را به رسانه‌ها دادیم.

وی اضافه کرد: مشکل دیگر نیز به خاطر آتش سوزی در یکی از ایستگاه‌های مسیر شمال بود که موجب مشکل شده بود اما بیش از ۱۳ درگاه ورودی داریم که سعی می‌کنیم از سایر مسیرها کمبود را جبران کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: از نظر زیر ساخت‌ها در بحث واگذاری اینترنتی مشکلی نداریم بنابراین نباید تغییری در سرعت اینترنت داشته باشیم.

تقی‌پور همچنین در پاسخ به سؤالی دیگر درباره شبکه ملی اطلاعات خاطرنشان کرد: اینکه مطرح می‌شود اینترنت ملی درست نیست. برابر تکلیف قانون برنامه پنجم، تکلیف به راه اندازی شبکه ملی اطلاعات داریم.

وی افزود: امید است که تا پایان سال فاز اول شبکه ملی اطلاعات را اجرا کنیم که مزیت آن برای سایت‌های داخلی پهنای باند بیشتر و امنیت آن است.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 5787
  • بازديد ديروز: 12712
  • بازديد کل: 15618873
  • افراد آنلاين: 18 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات