مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷


علی دایی:متاسفم برای صدا و سیما که پسوند اسلامی دارد!

نوشته شده توسط salman در تاریخ ۱۳۹۰/۰۵/۲۱


دایی: صداوسیما جرات دارد برای سیاسیون کله‌گنده طنز بسازد.

علی دایی در واکنش به برنامه خنده بازار که در یکی از بخش های خود به تقلید از او می پردازد، گفت: نظر خاصی ندارم و فقط می توانم از این مسئله ابراز تاسف کنم. متاسفم برای سازمان صدا و سیما که در آن چنین اتفاقاتی می افتد و یک فرد را تمسخر می کند. شخصی که تقلید صدا و رفتار مرا می کند کاره ای نیست سازمان صدا و سیما در این خصوص مسئول است.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهر ری با انتقاد شدید از سازمان صدا و سیما گفت: متاسفم از سازمانی که خود را منتسب به اسلام می داند و در برنامه هایش به تمسخر مردم می پردازد.

به گزارش جهان به نقل از مهر، علی دایی در واکنش به برنامه خنده بازار که در یکی از بخش های خود به تقلید از او می پردازد، گفت: نظر خاصی ندارم و فقط می توانم از این مسئله ابراز تاسف کنم. متاسفم برای سازمان صدا و سیما که در آن چنین اتفاقاتی می افتد و یک فرد را تمسخر می کند. شخصی که تقلید صدا و رفتار مرا می کند کاره ای نیست سازمان صدا و سیما در این خصوص مسئول است.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با تاکید بر این نکته که طنز با مسخره کردن فرق دارد، گفت: آیا آقایان صدا و سیما جرات دارند برای بزرگان سیاست کشور و افراد کله گنده چنین برنامه طنزی بسازند؟

وی با انتقاد از فضای حاکم بر ورزش کشور گفت: وقتی ما ورزشی ها حرمت خود را نگه نمی داریم متاسفانه چنین افرادی به خود اجازه می دهند به من و امثال من توهین کنند.

دایی با ابراز تاسف از اینکه طی سال های گذشته خیلی از افراد و چیزها مورد تمسخر قرار گرفته، افزود: متاسفم از اینکه بگویم خیلی از حرمت ها شکسته شده و شان و منزلت افراد رعایت نمی شود.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن از افرادی که به ترویج کار زشت مسخره کردن در بین مردم می پردازند انتقاد کرد و گفت: مردم از خیلی چیزها آگاهند و می دانند آقایان با ساختن چنین برنامه هایی دنبال چه چیزی هستند. مگر همین سازمان صدا و سیما در زمان جام جهانی کارشناسان مختلفی را نیاورد که مرا تخریب کنند؟ آیا من خراب شدم؟

وی افزود: خراب کردن دست خداست نه بنده خدا. متاسفم برای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که پسوند “اسلامی” دارد. مطمئن باشید که اگر صدا و سیما چنین پیشوندی و داعیه اسلامی بودن را نداشت به هیچ عنوان حرف نمی زدم. اعتراض من به این خاطر است که چرا صدا و سیمایی که خود را منتسب به اسلام می داند اجازه می دهد که زیر مجموعه اش مردم را مسخره کند.

علی دایی گفت: اگر این کار برای خوشحالی مردم باشد من حرفی ندارم اما آقایان با این کارها قصد تخریب و تمسخر را دارند. من فرق طنز و مسخره را بخوبی می دانم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن خاطر نشان کرد: آقایان با این کارها اسم اسلام و همه چیز را خراب می کنند. کجای اسلام گفته است کسی که برای این مملکت زحمت کشیده باید تمسخر شود؟ یکی به من بگوید؟!

دایی خاطر نشان کرد: همه چیزهایی که من دارم را خدا داده به خاطر چیزهایی که خدا به ما داده و یا نداده که نمی توانم با او بجنگیم. شاید نعمت هایی که خدا به من داده به دیگر نداده باشد و بر عکس از نعمت هایی که خدا به آنها داده من محروم باشم.

وی افزود: تا به امروز دیده اید صدا و سیما فردی که از نظر سیاسی و جنبه های دیگر در کشور مطرح باشد را مسخره کند؟ چرا فقط ورزشکاران و هنرمندان را مسخره می کنند؟ چون ما قدرت سیاسی نداریم؟ چون ما لابی بلد نیستیم؟ چون سرمان در بغل کسی نیست؟ و …

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با انتقاد شدید از صدا و سیما گفت: صدا و سیمای ایران کوچک ترین نگاهی به اسلام ندارد و همین کارها را کرده اند که جوانان از اسلام دور شده اند.

خبرنگاری به دایی گفت آقای کاشانی بر خلاف وی از این برنامه طنز تلویزیونی ناراحت نیست که دایی در واکنش به این خبرنگار گفت: اولا هزار بار گفته ام کسی را با من مقایسه نکنید چرا که جایگاه افراد با هم فرق دارد. شاید کسی باشد که با مسخره کردنش در تلویزیون مطرح شود و حتی با چنین برنامه هایی معروفیتش بیشتر شود. طبیعتا این فرد اگر او را مسخره هم کنند ناراحت نمی شود اما شرایط من فرق می کند.

وی یادآور شد: من ۱۸ سال در فوتبال این مملکت زحمت کشیده ام اما آقایانی که شما اسمشان را می آورید تازه به فوتبال آمده اند. من در این مدت زحمات فراوانی را کشیده ام. خیلی چیزها را از دست داده ام. تن و بدنم پر از بخیه است و … واقعا از اینکه مرا با اینها مقایسه می کنید برای خودم متاسفم.

دایی تصریح کرد: من نمی گویم جایگاهم از این افراد بالاتر است اما تاکید می کنم شاید خیلی ها دوست داشته باشند به هر نحوی مطرح شوند اما دایی این کار را دوست ندارد. شاید خیلی ها دوست داشته باشند دعوا راه بیندازند و جار و جنجال به پا کنند تا مطرح شوند اما من به دنبال این حرف ها نیستم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن همچنین از اینکه به اعتراضش مبنی بر پایان تمسخر او در صدا و سیما توجهی نشده ، ابراز تاسف کرد و گفت: در این مملکت خیلی ها دوست داشتند دایی خراب شود و خیلی ها هنوز هم دوست دارند چنین اتفاقی برای من بیفتد. اما آنها نمی دانند شعور مردم ما خیلی بالاست و با تمسخر این و آن دایی در بین مردم جایگاهش را از دست نمی دهد و تخریب نمی شود.

وی افزود: اگر من ۹۰۰ ایراد دارم برخی از مسئولان صدا و سیما ۱۰۰۰ ایراد دارند. از نظر شکل ظاهری، قیافه و همه لحاظ.

دایی خاطر نشان کرد: طنز با تمسخر چیزهایی که خدا به ما داده فرق می کند خیلی از همین آقایان مسائلی دارند که اگر بگویم و مطرح کنم واویلا می شود.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن همچنین اظهار داشت: موقعی که از آدم های بزرگ بترسند و از بزرگ شدن آدم ها هراس داشته باشند سرانجامش همین می شود که می بینید. آقایان هزار کار می کنند و دست به هر کاری می زنند که این و آن را تخریب کنند و جلوی بزرگ شدن آدم ها را بگیرند اما نتیجه عکس می گیرند.

وی تاکید کرد: شما ببینید جایگاه من طی چند ماه گذشته بین مردم بهتر شده یا بدتر؟ آقایان هر کاری که می خواهند بکنند اما بدانند کسی که با مردم باشد هیچ وقت خراب نمی شود. من همین جا تاکید می کنم با مردم بودن چنان غروری به من می دهد که از کنار آقایان بودن نصیب من نمی شود.

دایی خاطر نشان کرد: واقعا نمی دانم آقایان از چه می ترسند؟ من نه سیاسی هستم و نه دوست دارم وارد سیاست شوم. پدرم به من وصیت کرده دنبال سیاست نروم و من تا وقتی که زنده هستم به وصیت او عمل می کنم. من به هیچ عنوان علاقه ای به ورود به کارهای سیاسی ندارم و تنها دوست دارم به مرد خدمت کنم و زندگی راحتی داشته باشم. به هیچ عنوان دنبال پست و جایگاه سیاسی نبوده و نیستم و در آینده نیز دنبال این کارها نخواهم رفت.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن همچنین تاکید کرد: من اصلا دوست نداشتم در این مورد حرف بزنم چرا که اگر بخواهم در خصوص هر چیز و هر شخص کوچکی حرف بزنم واویلا می شود. شما از من پرسیدید و بنده نیز ناچار شدم جواب بدهم.

وی همچنین در واکنش به این پرسش که آیا شخصی که به تقلید از شما می پردازد برای کارش کسب اجازه کرده است که وی در پاسخ گفت: اینها دروغ است. همه جای دنیا دلقک زیاد است. ایراد از دلقک ها نیست ایراد از افرادی است که به دلقک ها بها می دهند. در گذشته در برنامه ها ملیجک و دلقک زیاد بوده متاسفانه امروز برخی ها کارهایی می کنند که ما را یاد چیزهایی که نباید بیفتیم می اندازند.

دایی خاطر نشان کرد: اینکه در یک برنامه تلویزیونی مرا مسخره می کنند یا از روی سوء نیت است یا در این خصوص کارشناسی صورت نگرفته است. اگر آنها الان پی برده باشند که کارشان اشتباه بوده هیچ فایده ای ندارد و نوش دارویی بعد از مرگ سهراب است چرا که کاری که نباید انجام شده است.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن همچنین تاکید کرد: آقای بازیگر، کارگردان و مدیری که چنین برنامه ای را تولید کرده اید آیا در اسلام گفته اند که چنین کاری را انجام دهید؟ اگر در اسلام مسخره کردن دیگران درست است ایرادی ندارد به کار خود ادامه دهید. آقایانی که از مسخره کردن دیگران خوشحال می شوند دیگر نباید اسم اسلام را هم بیاورند.

وی در انتقاد از فضای حاکم بر جامعه گفت: متاسفانه در یک دهه اخیر خیلی از کارها مثل آب خوردن شده. متاسفانه مثل آب خوردن دروغ می گوییم، سر هم کلاه می گذاریم، با فرهنگ مردم بازی می کنیم و … بس است! باید یک جایی این کارها متوقف شود.

دایی در خصوص شایعه شکایتش از فردی که به تقلید از او می پردازد گفت: من بروم شکایت کنم ۳ سال دوندگی کنم و دست آخر ۲۰۰ نفر از رفقا واسطه شوند که او را ببخشم واقعا این کارها فایده دارد؟

وی در واکنش به خبرنگاری که گفت ظاهرا آن فردی که به تقلید از شما می پردازد قصد دارد به دستبوستان بیاید که علی دایی گفت: من در زندگیم از این کارها نکرده ام. ملیجک ها به دنبال دست بوسی اند. من نیازی به دست بوسی این آقا ندارم. این آقا به جای دست بوسی بهتر است دیگران را تمسخر نکند.

دایی خاطر نشان کرد: اگر آقایان به کار خود ادامه دهند قطعا برخورد می کنم. من در این مملکت و در خارج از کشور یک جایگاهی دارم و با خیلی از صحبت هایی که می توانم داشته باشم جواب اینها را خواهم داد.

منبع:جهان نیوز

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3208
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 5844
  • بازديد ديروز: 7360
  • بازديد کل: 14480437
  • افراد آنلاين: 19 نفر
  • ورودی گوگل: 4


تبلیغات

  
 

تبلیغات