مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷


عیدی کارمندان حدود۳۵۰ هزار تومان

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۱۹

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهورگفت: عیدی کارمندان حدود  350 هزار تومان خواهد بود.

درحاشیه دیدار با وزیر برنامه ریزی عراق افزود: طبق قانون برنامه، 5 هزار امتیاز ضربدر ضریب حقوق می شود که حدود 350 هزار تومان خواهد بود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما درباره  تبدیل وضع کارمندان گفت: بزودی وضع نیروهای شرکتی در دستگاه های دولتی ساماندهی می شود.
وی گفت: مشکل نیروهای شرکتی که با مدرک بالای فوق دیپلم قبل از سال 87 در دستگاه ها به کار گرفته شده اند، حل شد و به قراردادی تبدیل وضعیت شدند.
فروزنده گفت: بقیه نیروهای شرکتی که در کارهای حجمی مشغول به کار هستند دولت برایشان تصمیمی گرفته که شرکت های واسطه ای را حذف کند و این افراد هم ساماندهی شوند.
وی با بیان اینکه  تبدیل وضع نیروهای پیمانی به رسمی در دستور کار قرار دارد گفت : کارمندانی که به صورت قراردادی کار می کنند اگر از کلانشهرها به شهرهای کوچک منتقل شوند از قراردادی و پیمانی و از طریق برگزاری آزمون و با رعایت قانون تبدیل وضعیت می شوند.
فروزنده ابراز امیدواری کرد بحث تبدیل وضعیت ها برای تثبیت و امنیت شغلی افراد تا پایان امسال به نتیجه برسد.
فروزنده افزود: آئین نامه نظام مهارتی به دولت ارائه و تصویب شد که بر اساس آن  کارمندان با گذراندن آموزش مهارتی مدرک معادل دریافت می کنند و بخشی از مدارک معادل آنها به مدرک آموزش تبدیل می شود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تصریح کرد: مدیران موظف هستند سالانه 60 ساعت و کارکنان 40 ساعت آموزش ضمن خدمت ببینند و در افق 5 ساله 70 درصد نیروهای دولتی به سمت نیروهای مهارتی و  20 تا 30 درصد به سمت تحقیقات سوق داده می شوند.
فروزنده درباره نارضایتی برخی از کارمندان از حقوق خود گفت: ما هم این را قبول داریم اما اعتبارات دولت برای حقوق محدود است البته در دولت نهم و دهم حقوق کارمندان بین 15 تا 25 درصد افزایش یافته است.
وی گفت: در دستگاه های دولتی هر میزان کاهش هزینه صورت گیرد درصدی از آن به کارکنان اختصاص می یابد.
وی تاکید کرد: ظرفیت نظام پرداخت در ادارات به سمت عملکرد و پاداش سوق داده می شود و بستگی به افزایش کارایی دارد.
فروزنده درباره  نیروهای مازاد دستگاه های اجرایی گفت: یک سری از نیروها در فرآیند ادغام جابجا می شوند یا بازنشست خواهند شد و برخی از نیروها نیز از مراکز استان به شهرستانها منتقل و امتیازاتی به آنها داده می شود .
وی افزود: همچنین برخی  نیروهای مازاد دستگاه از طریق آموزش در کارهای مورد علاقه به کار گرفته و توانمند می شوند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 5701
  • بازديد ديروز: 12712
  • بازديد کل: 15618787
  • افراد آنلاين: 21 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات