هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن،تنها گزینه باقی برای شما باشد

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶


عیدی کارمندان حدود۳۵۰ هزار تومان

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۱۹

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهورگفت: عیدی کارمندان حدود  350 هزار تومان خواهد بود.

درحاشیه دیدار با وزیر برنامه ریزی عراق افزود: طبق قانون برنامه، 5 هزار امتیاز ضربدر ضریب حقوق می شود که حدود 350 هزار تومان خواهد بود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما درباره  تبدیل وضع کارمندان گفت: بزودی وضع نیروهای شرکتی در دستگاه های دولتی ساماندهی می شود.
وی گفت: مشکل نیروهای شرکتی که با مدرک بالای فوق دیپلم قبل از سال 87 در دستگاه ها به کار گرفته شده اند، حل شد و به قراردادی تبدیل وضعیت شدند.
فروزنده گفت: بقیه نیروهای شرکتی که در کارهای حجمی مشغول به کار هستند دولت برایشان تصمیمی گرفته که شرکت های واسطه ای را حذف کند و این افراد هم ساماندهی شوند.
وی با بیان اینکه  تبدیل وضع نیروهای پیمانی به رسمی در دستور کار قرار دارد گفت : کارمندانی که به صورت قراردادی کار می کنند اگر از کلانشهرها به شهرهای کوچک منتقل شوند از قراردادی و پیمانی و از طریق برگزاری آزمون و با رعایت قانون تبدیل وضعیت می شوند.
فروزنده ابراز امیدواری کرد بحث تبدیل وضعیت ها برای تثبیت و امنیت شغلی افراد تا پایان امسال به نتیجه برسد.
فروزنده افزود: آئین نامه نظام مهارتی به دولت ارائه و تصویب شد که بر اساس آن  کارمندان با گذراندن آموزش مهارتی مدرک معادل دریافت می کنند و بخشی از مدارک معادل آنها به مدرک آموزش تبدیل می شود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تصریح کرد: مدیران موظف هستند سالانه 60 ساعت و کارکنان 40 ساعت آموزش ضمن خدمت ببینند و در افق 5 ساله 70 درصد نیروهای دولتی به سمت نیروهای مهارتی و  20 تا 30 درصد به سمت تحقیقات سوق داده می شوند.
فروزنده درباره نارضایتی برخی از کارمندان از حقوق خود گفت: ما هم این را قبول داریم اما اعتبارات دولت برای حقوق محدود است البته در دولت نهم و دهم حقوق کارمندان بین 15 تا 25 درصد افزایش یافته است.
وی گفت: در دستگاه های دولتی هر میزان کاهش هزینه صورت گیرد درصدی از آن به کارکنان اختصاص می یابد.
وی تاکید کرد: ظرفیت نظام پرداخت در ادارات به سمت عملکرد و پاداش سوق داده می شود و بستگی به افزایش کارایی دارد.
فروزنده درباره  نیروهای مازاد دستگاه های اجرایی گفت: یک سری از نیروها در فرآیند ادغام جابجا می شوند یا بازنشست خواهند شد و برخی از نیروها نیز از مراکز استان به شهرستانها منتقل و امتیازاتی به آنها داده می شود .
وی افزود: همچنین برخی  نیروهای مازاد دستگاه از طریق آموزش در کارهای مورد علاقه به کار گرفته و توانمند می شوند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3208
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 2902
  • بازديد ديروز: 9326
  • بازديد کل: 12843813
  • افراد آنلاين: 8 نفر
  • ورودی گوگل: 5


تبلیغات

  
 

تبلیغات