مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷


قبوض مشترکان تهرانی الکترونیکی می شود

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۸/۰۴

سامانه تجمیع قبوض مشترکان و جمع آوری قبوض کاغذی با بهره گیری از توسعه دولت الکترونیک در استان تهران اجرا می شود.

مرتضی تمدن’ روز چهارشنبه در دومین نشست شورای اداری استان تهران در سال جاری که با موضوع آمار و برنامه ریزی برگزار شد، افزود: طرح بدون قبض کاغذی در استان تهران اجرا می شود.

وی تاکید کرد: تمامی دستگاه های خدمات رسان در بخش آب، برق، گاز و مخابرات باید مقدمات لازم را برای اجرای این طرح فراهم کنند.

استاندار تهران با اشاره به تفاهم نامه اجرای 10 برنامه تحول اداری در استان که امروز بین استانداری تهران و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری امضا شد، گفت: این تفاهم نامه مبتنی بر اعداد، ارقام و شاخص های کمی است و این شاخص های کمی ملاک ارزیابی ماست.

تمدن افزود: این تفاهم نامه 700 صفحه پیوست دارد و به همه سازمان ها، ادارات و ائمه جمعه ارسال می شود و باید در معرض دید عموم قرار گیرد.

وی با تاکید بر این که مردم باید از ادارات راضی باشند و سلامت در فضاهای اداری جاری باشد، گفت: باید کارگروهی بر اجرای برنامه های تحول اداری نظارت کند.

استاندار تهران افزود: تفاهم نامه یادشده امروز به طور کلی با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری امضا شد و استانداری با یکایک دستگاه های استان به طور جداگانه تفاهم نامه امضا می کند.

تمدن در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آغاز اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن گفت: سرشماری یک کار ملی است و کاری دستگاهی و بخشی نیست.

وی سرشماری را از کارهای اساسی و زیربنایی برای پیشرفت کشور دانست و گفت:‌ گروه های سرشماری در شهرها و روستاها فعالیت می کنند و دستگاه ها و مدیران آنها باید به طور کامل از اجرای این طرح حمایت و پشتیبانی کنند.

استاندار تهران افزود: گسترده ترین و سنگین ترین کار سرشماری و آمارگیری با توجه به ابعاد پیچیدگی تهران در این استان انجام می شود و حدود 20 هزار نفر در ستاد سرشماری استان تهران مشغول کار هستند.

وی 16 هزار نفر از این تعداد را مامور سرشماری اعلام کرد و گفت: این تعداد باید سه میلیون و 850 هزار خانوار را در استان تهران سرشماری کنند.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 2131
  • بازديد ديروز: 8381
  • بازديد کل: 15841432
  • افراد آنلاين: 21 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات