برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم،مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷


مقایسه کتایون ریاحی با آنجلیناجولی درسفربه کشوراسلامی

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۰۶
 عماد محمدی با انتشار نامه ای خطاب به کتایون ریاحی در جهان نوشت:
سرکار خانم کتایون ریاحی

سلام علیکم

در خبر ها متوجه حضور شما در سومالی شدم و نیت خیر شما را در کمک به مردم گرسنه و مظلوم سومالی دیدم . اما این تمام دانسته هایم نبود . لذا برآن شدم تا توصیه ای از باب آشنایی که با مردم خارج از سرزمین مان ایران دارم ، برادرانه خدمتتان عرض کنم .

خواهرم …. اگر به تاریخ مراجعه کنید داستانی به نام ” شعب ابیطالب ” خواهی دید که مسلمانان از ظلم و ستم به ستوه آمده و بدستور پیامبر در آن اسکان یافتند ، در زیر آفتاب و در سرزمین خشک و بی آب و علف در سرزمین کوهستانی مکه .

حتما داستانش را شنیده اید ….. یادم می آید حضرت روح الله در مورد حصراقتصادی امریکا فرمودند ” ما فرزندان شعب ابیطالبیم ” ! یعنی نان را بر ما نبرید که پیامبر ما روزه را دستور فرموده … آب را بر ما مبرید که ما فرزندان کربلاییم و مقتدایمان حسین بن علی است ….

خواهرم .. مردم سومالی مسلمانند .. و قدری که اطلاع دارم از محبین خاص اهل بیت علیهم السلام. تصاویر حضور شما در سومالی را دیدم …. نه برازنده یک مسلمان بود و نه در شأن یک ایرانی … و نه خاصه یک زن مسلمان و الگو به عنوان هنرمند …. خصوصا که از شبکه Ifilm شما را در سریال یوسف پیامبر هم دیده اند و میشناسند …

خواهرم …به شما توصیه میکنم عکسهای انجلینا جولی یهودی کابالیست را ببینید . خصوصا سفری که افغانستان داشت .. اگر فرصت ندارید به این عکسها نگاه کنید :

البته میدانم که این تصاویر همه به هدف خاص گرفته شده و گرنه نه انجلینا اهل حجاب است و نه سرویسهای جاسوسی کسی را برای الگوی حجاب به افغانستان معرفی میکنند . اما در نظر عامه مردم کدام حجاب پسندیده تر است و کامل تر ؟؟؟

خواهر گرامی ! این زن سومالیایی گرسنه و رنج کشیده را میبینی در پیش تو است ؟

این همان زن شعب ابیطالب است که گرما باعث نشد چادر را به روسری و روسری را به شال و پیراهن بدل سازد و زجر بی حجابی را به لبخند عافیت بدل سازد .

خواهرم … سرکار خانم ریاحی … سومالی فرصت خوبی است برای من و شما و همه ما ها . زنان سومالی فرزندان خود را به دست خویش به خاک سپردند و کمر شکستند و عمود خیمه حجاب را خم نکردند …

این مادر بر سر فرزند مرده خویش ایستاده و گریه میکند … اما حجاب دارد …. آن هم از نوع چادر ….

میدانم که حجاب سنت است و آنها نیز زنان سنتی …اما کاش ما هم بر سر همین سنت ها می ماندیم و متجدد و مدرن و هنر مند نمی شدیم ..

خواهرم .. نمیدانم آن زن سومالیایی که شما با او دست دادید چه فکری کرد در مورد ایران ام القری جهان اسلام و کشور شیعه و ….. نمیدانم به لب آورد که این جا سومالیست و ما مسلمان و شما که از ایران امدی چرا برای ما نان آوردی مانند امریکا و اروپا …. ؟

خواهرم .. آیا مردم سومالی از شما غذا طلب کردند ؟ شما که انجا بودید برای ما بگویید که آنها محتاج نان بودند یا نام و یا همه الحمدالله می گفتند و صبر پیشه کرده بودند ؟؟؟

خواهرم فرزندان این مملکت به تاراج غرب رفته از من و شما ی ایرانی نان نمی خواهند …. آب را نستله به آنها خواهد رساند و کنسرو های مختلف غربی برایشان خواهد رسید هرچند که هر ۱۰۰ نفر یک عدد . اما از من و شما نه آب طلب خواهند کرد و نه نان ….. آنچه در نگاهشان موج میزند اسلام است … و تنها جرمشان مسلمانی …

تصورم این بود که سفیر مملکتی هستید که رهبرش حمایت از سومالی را فرمود و سیل شد کمکهای مردمش ….. تصورم این بود که از ایران به سومالی رفته اید …. تصورم این بود که حرفی به جز توریستهای صلیب سرخ دارید و چیزی بیشتر از بسته ای نان با آرم آبی یا سرخ …

من از شما عذر میخاهم زن محجبه سومالیایی که در گرمای ۵۰ درجه چارد به سر داری …. از تهران از راهی دووور از شما عذر میخواهم …

دختران محجبه سومالی که با سن کم در آن گرما محجبه ماندید و حجاب را به نان نفروختید .. من از شما عذر میخواهم …. بدانید که من از این فاصله دور صدای شکستن اسباب بازی های باربی برهنه ی هدیه شده ی غرب را شنیدم و بر خود لرزیدم که ما هم برای شما اب نستله و باربی فرستادیم ….

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 9125
  • بازديد ديروز: 13195
  • بازديد کل: 15506811
  • افراد آنلاين: 30 نفر
  • ورودی گوگل: 1


تبلیغات

  
 

تبلیغات