مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷


زهره حمیدی از شوق پرواز می گوید

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۶/۲۱

شوق پرواز به رویای پنهان شهید بابایی می پردازد

بازیگر سینما و تلویزیون گفت:”شوق پرواز” با تحقیق و بررسی در خصوص زندگی شهید بابایی، سعی در آشکار نمودن زوایای پنهان زندگی وی برای مخاطبان دارد.

زهره حمیدی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران بیان کرد:در سریال شوق پرواز نقش مادر ستاره اسکندری را ایفاگر بودم که دخترش لیلی به دنبال تحقیق در مورد زندگی شهید بابایی بوده است که در ادامه این ماجرا به روند داستان کمک می کند.

وی ادامه داد: شخصیت هایی که ما ایفاگر بودیم در زمان حال می گذرد.

حمیدی افزود: همکاری با یداله صمدی به عنوان کارگردان و دیگر عوامل مجموعه برای من رضایت بخش بوده و کار با آنها برایم تجربه خوبی بود.

وی با اشاره به تحقیقات خود همزمان با مراحل تولید این سریال تأکید کرد: با توجه به شناخت ناچیز خود از شخصیت شهید بابایی، تحقیقاتی را پس از قبول این نقش انجام داده و در جریان انجام کارهای تحقیقی به زادگاه و منزل وی رفتیم و وی انسان والایی بوده است.

حمیدی بیان کرد: از فاکتورهای انتخاب نقش هایم در وهله اول علاقمندی من به کاراکتر و مثبت بودن آن است و کارگردان، تهیه کننده و کاراکتر مقابلم از دیگر انتخاب های من در مورد انتخاب نقش هایم است.

وی در خصوص پیشنهادهای ارائه شده از طرف بازیگر اظهارداشت: بعضی از نقش ها که ایفاگر آن هستم جای کار برای پیشنهاد را دارد گاهی پیشنهادهایی را ارائه می کردیم که در صورت موافقت آن را می پذیرفت.

گفتنی است، این بازیگر چند تله فیلم به نام های پاپوش به کارگردانی منوچهر هادی، بوسه باد به کارگردانی حسین عامری، گوهر به کارگردانی منوچهر هادی را در نوبت پخش دارد.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 12414
  • بازديد ديروز: 11906
  • بازديد کل: 15552811
  • افراد آنلاين: 26 نفر
  • ورودی گوگل: 3


تبلیغات

  
 

تبلیغات