خدایا! امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار میدهم و به تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷


واریز یک میلیون تومان برای نوزادان پشتوانه قانونی ندارد

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۲۷

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: واریز یک میلیون تومان به حساب نوزادان به هیچ وجه پشتوانه قانونی ندارد و منابع مالی برای آن پیش بینی نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در تذکری شفاهی در جلسه علنی مجلس به خبر دیشب 20:30 مبنی بر وعده وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درباره واریز یک میلیون تومان به حساب نوزادان اشاره کرد و افزود: سال گذشته هم وعده دادند و عملی نکردند و در نهایت قرار شد بانک ملی از منابع داخلی خود به حساب حدود 500 نوزاد مبالغی واریز کند که این کار نیز صورت نگرفت.

وی با اشاره به اینکه برای این تصمیم امسال هیچ قانونی پیش بینی نشده است خطاب به مسئولان گفت: چرا وعده نادرست به مردم می دهید؟

وی گفت: البته من این موضوع را در قالب سوالی مطرح کرده ام که اعلام وصول خواهد شد.

نماینده مردم تهران افزود: به مسئولانی که به هر نحوی دوست دارند مطرح باشند و مردم را خشنود کنند می گویم که خشنود کردن مردم این نیست چرا که این وعده منبع درآمدی ندارد و چون عملی نیست موجب مخدوش شدن اعتماد عمومی مردم به دولت و حاکمیت می شود که آسیب بزرگی است.

مصباحی مقدم وعده دیگر رئیس جمهور مبنی بر سه برابر شدن میزان یارانه واریزی را نیز غیر عملی خواند و گفت: اکنون نیمی از یارانه های واریزی از منابع عمومی بودجه تأمین می شود و در پایان سال کسری بودجه 15 هزار میلیارد تومانی خواهیم داشت و اگر هم بخواهند از منابع نفتی استفاده کنند تورم زا خواهد بود.

سیدشهاب الدین صدر که ریاست بخشی از جلسه علنی امروز را به عهده داشت در پاسخ به این تذکر از دستگاه های مربوط خواست به این تذکر توجه کنند و وعده هایی که می دهند قانونی و عملی باشد.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 5334
  • بازديد ديروز: 13049
  • بازديد کل: 15605708
  • افراد آنلاين: 28 نفر
  • ورودی گوگل: 1


تبلیغات

  
 

تبلیغات