خدایا! امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار میدهم و به تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷


وقتی مرغ ها باهوش می شوند!

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۱۸

این روزها مرغ ها هم زرنگ شده اند و با کم کاری های خود(!) توانسته اند کاری کنند که قیمت تخمشان از خودشان بالاتر برود….

شکر می کنیم از وزیر اقتصاد که بالاخره کشف کردند که در اختلاس 3000میلیارد تومانی چه کسی اشتباه کرده است؛ ایشان گفت: «خاوری اشتباه کرد.»؛ در همین راستا یک آفتابه دزد با رد ادعای وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد: «خاوری اصلاً هم اشتباه نکرده و کلاً کارش خیلی درسته! خاوری اگه اشتباه کرده بود الآن مثل من توی زندون افتاده بود، در حالیکه الآن توی کانادا داره توی ویلای سه میلیون دلاری اش به خوبی و خوشی زندگی می کنه!»

یکی از خوانندگان گفت: “به دلیل نداشتن ضامن موفق نشدیم، وام ازدواج بگیریم. مسؤلان محترم به داد جوان‌ها برسید.”
و اما پاسخ  “جوان هم جوان‌های قدیم! برخی از شما جوانان امروزی هم چه توقعاتی دارید‌ها؟! یعنی بانک بیاید به شما دو و نیم میلیون تومان پول را بدون داشتن 2 ضامن معتبر بدهد؟! اگر یک وقت رفتید، کانادا و پول بانک مربوطه را پس ندادید چه؟! می دانید چه ضربه ای به اقتصاد کشور می خورد؟!”

***

وزیر کار اخیراً گفته بودند: “بیکاران حال کار کردن ندارند!” در همین راستا تازه کشف می کنیم دلیل تعطیلی برخی کارخانه ها مشکلات اقتصادی نبوده است، بلکه بیحالی مردم بوده است؛ اصلاً همه اش تقصیر دولت است که ماهانه این همه یارانه به حساب مردم واریز کرده و آنان هم شکم هایشان سیر شده و در نتیجه حال کار کردن ندارند!

همچنین کشف می کنیم دلیل اینکه هزاران نفر برای آزمون های استخدامی صف می کشند این نیست که می خواهند کار پیدا کنند، بلکه آنها به خاطر خوردن کیک و آب میوه ای که در آزمون ها داده می شود آزمون استخدامی می دهند!

این روزها مرغ ها هم زرنگ شده اند و با کم کاری های خود(!) توانسته اند کاری کنند که قیمت تخمشان از خودشان بالاتر برود و بدین ترتیب کمتر مرغداری سرآنها را بریده و گوشتشان را بفروشند!

در خبرها می خوانیم: “تخم‌مرغ شانه‌ای 9000 تومان شد!” و بعد در خبرگزاری ها می خوانیم که ضیغمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفته اند: “تخم‌مرغ شانه ای 5100 تومان/ فروش بالاتر از 6000 تومان تخلف است.”

اگر یک نفر کشف کرد که اگر تخم مرغ شانه ای 5100تومان است پس چرا فروش بالاتر از 5100 تومان تخلف نیست و فروش بالاتر از 6000تخلف است ما را هم در جریان بگذارد!

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 2945
  • بازديد ديروز: 13630
  • بازديد کل: 15813951
  • افراد آنلاين: 17 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات