خدایا! امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار میدهم و به تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷


یک نرم افزار جدید به مشکلات کارمندان پایان می‌دهد

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۲۳

مختصصان کشور سیستم جامع نرم افزاری مدیریت دانش طراحی کردند که قادر است در شرایط بحران وبا استفاده از داده های ذخیره شده بهترین تصمیم را اخذ کند.

‘احسان آفریده ثانی’ مجری این طرح اظهار داشت: در عصر حاضر ، کارکنان یکی از مهمترین سرمایه های سازمان ها محسوب می شوند و سازمان ها باید از ابزارهای مناسب به منظور حفظ و مدیریت این سرمایه ها استفاده کنند.
وی افزود: بنابراین پیاده سازی مدیریت دانش با هدف شناسایی، توسعه، نگه داری، انتشار و استفاده از سرمایه های دانشی یکی از طرح های الزامی برای سازمان های پیشرو محسوب می شود.
آفریده ثانی خاطرنشان کرد: طراحی این نرم افزار توسط جدیدترین ابزارهای برنامه نویسی توسعه یافته است به طوری که زبان برنامه نویسی این برنامه ‘سی شارپ’ (#C)، سیستم توسعه ای این نرم افزار ‘دات نت’ و بانک اطلاعاتی سرور آن ‘اس کیوال سرور 2008′ است.
وی در مورد کاربردهای این نرم افزار در سازمان ها گفت: این سیستم دانشها، تجربیات و مهارت های کارکنان سازمان را ثبت، طبقه بندی و ارزیابی و امکان جست و جو و بازیابی دانش و تجربیات کارکنان را فراهم می کند . علاوه براین مسایل و مشکلات کارکنان را وارد و بهترین تصمیم ها را اخذ می کند.
وی گفت: امکان شناسایی و اعلام برترین متخصصان سازمان ها در هر رشته ، ایجاد پروفایل های دانشی کارکنان به صورت اتوماتیک و هوشمند و امکان ایجاد گردش دانش هر سازمان از ویژگی های استفاده از این سیستم نرم افزاری در سازمان ها و نهادهای حساس است.

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 2945
  • بازديد ديروز: 13630
  • بازديد کل: 15813951
  • افراد آنلاين: 16 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات