هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن،تنها گزینه باقی برای شما باشد

جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷


۹۴کشته در تصادفات تعطیلات اخیر

نوشته شده توسط Baran در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۰۳

فرمانده پلیس‌راه کشور با اشاره به رخداد 63 فقره تصادف فوتی در تعطیلات اخیر گفت: متاسفانه در این تصادف‌ها 94 نفر در صحنه کشته شدند.

سرهنگ محمدرضا مهماندار روز شنبه  با اشاره به اینکه بیشترین علت وقوع تصادفات در تعطیلات اخیر عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی و پس از آن انحراف به چپ و سرعت غیرمجاز بوده است، افزود:‌ آمارها نشان می‌دهد از روز چهارشنبه تا پایان روز جمعه در 63 فقره تصادف فوتی در جاده‌های کشور متاسفانه 94 نفر از هموطنان در صحنه کشته شده‌اند.

توقیف بیش از 6 هزار خودرو و موتورسیکلت و ضبط 200 جلد گواهینامه رانندگان متخلف

وی با اشاره به برخورد پلیس با رانندگان متخلف افزود: ‌در این مدت بیش از 3 هزار و 800 دستگاه خودرو و 2 هزار و 300 دستگاه موتورسیکلت توقیف و گواهینامه حدود 200 راننده متخلف ضبط شد.

فرمانده پلیس‌راه کشور با اشاره به برخورد با بیش از 59 هزار مورد عدم استفاده از کمربند ایمنی برای سرنشینان خودرو طی این مدت به ایسنا گفت: در عین حال ماموران پلیس‌راه کشور با حدود 49 هزار مورد تخلف سرعت غیرمجاز، 12 هزار مورد استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی و بیش از 3 هزار مورد عدم استفاده از کلاه ایمنی برخورد کردند.

مهمترین تصادفات تعطیلات اخیر

وی به مهم‌ترین تصادفات تعطیلات اخیر اشاره کرد و گفت: متاسفانه بر اثر برخورد یک دستگاه سمند با پراید در محور یزد ـ دیهوک در ساعت 3:30 صبح جمعه، تمام 4 سرنشین پراید و 2 سرنشین سمند کشته و 2 تن دیگر زخمی شدند.

فرمانده پلیس‌راه کشور افزود: علت این حادثه خستگی و خواب‌آلودگی راننده سمند، انحراف به چپ آن و برخورد با خودرو پراید بود.

وی به برخورد یک دستگاه پژو 405 با پراید در استان سیستان و بلوچستان در ساعت 9:30 روز پنجشنبه اشاره کرد و گفت:‌متاسفانه در این تصادف که به دلیل عدم رعایت حق تقدم هنگام دور زدن از سوی راننده خودرو پژو رخ داد، 8 تن کشته و 2 تن مجروح شدند.

فرمانده پلیس‌راه کشور به واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور چالوس اشاره کرد و گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور چالوس در استان مازندران متاسفانه یک تن کشته و حدود 10 تن در بیمارستان بستری شدند.

وی با بیان اینکه اتوبوس حامل دانشجویان ساعت 3 صبح جمعه از پارکسوار بیهقی به مقصد چالوس حرکت کرده بود، اظهار کرد: اتوبوس مذکور حدود ساعت 9 صبح در 20 کیلومتری مرزن آباد در محور کرج ـ چالوس دچار سانحه شد.

فرمانده پلیس‌راه کشور علت حادثه را آشنا نبودن راننده با مسیر، ترمزهای مکرر وی در سرازیری پس از تونل و خالی شدن ترمز اتوبوس عنوان کرد.

 

Shareبرای دریافت جدیدترین کلیپ ها در ایمیلتان در گروه یاهو ما عضو شویدپاسخ دهیدتبلیغات

آمار سایت

  • تعداد مطالب: 3209
  • تعداد نظرات: 2044
  • بازديد امروز: 10158
  • بازديد ديروز: 10632
  • بازديد کل: 15538649
  • افراد آنلاين: 30 نفر
  • ورودی گوگل: 0


تبلیغات

  
 

تبلیغات